Anasayfa > Macera Oyunları > Yer Altı Canavarı

Yer Altı Canavarı Yer Altı Canavarı adlı filmden uyarlanan bu oyunda yer altında yaşayan bir canavar çok acıkmış ve yeryüzünde bulunan insanları, inekleri yiyerek karnını doyurmak istiyor. Canavarı siz kontrol edeceksiniz. Yön tuşlarını kullanarak karakterin kontrolünü sağlayabileceksiniz. Canavarın daha hızlı olmasını sağlamak istiyorsanız yeryüzüne yakın yerlerde gezmesine özen gösterin. Ne kadar yiyecek tüketirse o kadar daha hızlı olacak. Combo sayısını arttırırsanız daha fazla puan kazanacak, size verilen hız özelliğinden faydalanarak çok daha yükseklere sıçrayabileceksiniz. Oyunda bir sonraki aşamaya geçebilmeniz için yemeniz gereken canlı sayısını sol alt kısımdaki bölümden görebileceksiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Yer Altı Canavarı Yorumları
esed-19.5.2014 - 19.05.2014 20:08
oyun cok hosuma gitdi
burak - 13.05.2014 22:12
oyun çok iyi begendimmmmmmmmmmmmmmm
- 20.04.2014 19:39
spr bi oun
Ertuğrul - 21.03.2014 20:18
CANAVAR EKRANI KAPLADI ÖLDÜREMİYOLAR :D
melek - 13.02.2014 18:47
ccccccccccoooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk ggggggggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllll
mehmet ali - 04.12.2013 18:26
1095637831 scor yaptım

En yeni oyunlar ile birlikte gündemde ki olaylarıda komik ve espirili şekilde sunarken aynı zamanda efsane olmuş oyunlarıda kullanıcıların beğenisine sunan OYUNU.NET sitesi üzerinden kız ve erkek çocukları tarafından oynanan en yeni oyunları oynayabilirsiniz. Her gün yenilenen oyun kategorilerimiz içerisinde erkek ve kız oyun severler için özenle seçilen oyunlar yer almaktadır. Kız oyunları arasında en fazla ilgi gören oyunları giydirme, makyaj, Sue oyunları kategorilerinde, erkek oyunları arasında ise en çok ilgi görüp oynanan oyunları araba oyunları,savaş oyunları ve macera oyunları kategorisi altında bulabilirsiniz. OYUNU.NET üzerinde bulunan tüm oyunların hakları yapımcılarına ait olup tüm sorumluluk yapımcılarına aittir. Sitemizin amacı tüm oyunları bir araya getirerek kullanıcılar açısından kolaylık sağlamaktır. OYUNU.NET sitesi ve site üzerinde yer alan oyunlar hakkında istek ve önerilerinizi iletişim kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.